Ana Sayfa
Galeri
Bize Ulaşın
Yardımlarınız için Hesap Numaralarımız

Ziraat Bankası IBAN Numarası
TR 8900 0100 1901 5093 9947 5001

Vakıf Bankası IBAN Numarası
TR04 0001 5001 5800 7302 8664 18

İş Bankası IBAN Numarası
TR06 0006 4000 0018 3010 2168 54

Erdemiyet-der, 2008 yılından bu yana başta Diyarbakır merkez olmak üzere tüm ülkemizde sosyal yardımlaşma faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Siz de yapacağınız nakdi bağışlarla Erdemiyet-der’in insani yardım projelerine katkıda bulunabilirsiniz. Gerek yurtiçinden gerekse yurt dışından yapacağınız her yardımla sosyal sorumluluk projelerinin daha geniş bir coğrafyaya yayılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Vekâleten Adak

VEKÂLETEN ADAK: Erdemiyet-der, adaklarınızı dini vecibelere uygun bir şekilde sizin adınıza yerine getirerek etlerini muhtaç ailelere ulaştırıyor.
Yapacağınız her adak kurbanı Erdemiyet-der tarafından makbuz kesilerek daha önceden kayıt altına alınmış ihtiyaç sahiplerine sizin adınıza ulaştırılıyor.

Zekât

Erdemiyet-der, zekâtlarınızı makbuz keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırma adına kabul ediyor.
Yapacağınız her zekât, yardıma muhtaç ailelere, evsiz, kimsesiz garibanlara, savaş mağdurlarına ulaşıyor.
Siz de “ben de yardım edenlerin öncüsüyüm” diyorsanız bizimle iletişime geçip bağış yapabilirsiniz.

Yetim

Erdemiyet-der olarak yetim kardeşlerimizin ihtiyaçlarını karşılama adına yapacağınız her türlü yardımı onlara ulaştırıyoruz.
Derneğimizce belirlenmiş ihtiyaç sahibi yetim kardeşlerimize siz de yardım etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
"Kendi yetimini veya başkasına ait bir yetimi himaye eden kimseyle ben, cennette şöyle yan yana bulunacağız." Ravi: Malik İbni Enes, (Müslim, Zühd 42)
"Bir kimse, Müslümanların arasında bulunan bir yetimi alarak yedirip içirmek üzere evine götürürse, affedilmeyecek bir suç işlemediği takdirde, Allah onu mutlaka cennete koyar." (Tirmizî, Birr 14)
"Bir kimse, akrabasından veya başkasından olan bir yetimi, yetim kendisini kurtarana kadar uhdesine alsa, o kimseye Cennet vacip olur." Ravi: Hz. Adiyy İbni Hakem (r.a.)

Ayni Bağış

Erdemiyet-der’in başta Diyarbakır merkez olmak üzere tüm ülkemizde gerçekleştirdiği insani yardım çalışmalarına ayni bağışlarınızla destek olabilirsiniz.
Erdemiyet-der, kira yardımı, gıda malzemeleri, giyim, kışlık ihtiyaç malzemeleri, mobilya, halı vb. mal ve eşyaları ayni bağış olarak kabul ederek yardım bekleyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.
Siz de mü’min ve insan kardeşlerimizin sıkıntılarına “ben de derman olmak istiyorum” diyorsanız ayni bağışta bulunmak için bize ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul Bağış

Erdemiyet-der, yardımlaşma merkezleri, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, medrese gibi insanların hem maddi hem de manevi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri merkezlerin inşası için yapılacak her türlü gayrimenkul bağışları kabul etmektedir.
İnsanların sürekli olarak yararlanabileceği merkezlerin inşası için yapacağınız bu büyük yardımlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erdemiyetder 2008